Rpc Blissful Homes & Hotel Kuala Lumpur

Kuala Lumpur
Hotel Rpc Blissful Homes &

Rpc Blissful Homes & Hotel Kuala Lumpur

Jalan Loke Yew Rpc Blissful Home, Kuala Lumpur, Malaysia Tunjukkan peta
Menampilkan peti keselamatan dan perkhidmatan keselamatan 24 jam, Rpc Blissful Homes & Hotel Kuala Lumpur menawarkan penginapan di daerah Pudu 3.1 km dari Menara Berkembar Petronas
Penginapan ini terletak di Kuala Lumpur, 10 minit berjalan kaki dari stesen tiub Pudu. Taman KLCC berjarak 3 km dari hotel dan Kuala Lumpur Sultan Abdul Azziz Shah berjarak 30 km. Hotel ini hanya 10 minit berjalan kaki dari Loudwater, hentian bas Percetakan Nasional.
Untuk ke restoran Cai Ji Steam Fish dan Restaurant Seafood Port tetamu perlu berjalan sekitar 250 meter jauhnya.
+ Lagi - Kurang
Ciri-ciri utama
  • WiFi percuma
  • Perkhidmatan 24 jam
  • Kolam renang
  • Kecergasan/Gim
  • Aktiviti sukan
  • Ulang-alik
  • Kemudahan mesyuarat
  • Merokok
  • + Lagi

Peta

Tarikan pelancong di

Kuala Lumpur
Tarikan
  • Merdeka Stadium - 1.6 km
  • Stadium Negara - 1.6 km
  • Sungei Wang Plaza - 1.7 km
  • Puduraya Bus Terminal - 2.2 km
  • Central Market aka Pasar Seni - 2.5 km
  • Merdeka Square - 3 km
  • Capital Square - 3.1 km
  • Petronas Towers - 3.2 km
  • Open University Malaysia - 4.1 km
  • Parliament House - 4.3 km
Lapangan terbang
  • Kuala Lumpur Sultan Abdul Azziz Shah Airport - 29 km
Stesen kereta api
  • Old Kuala Lumpur Railway Station - 2.4 km

Bilik & Ketersediaan

Sila tunggu, kami sedang menyemak bilik yang tersedia untuk anda.
Kemudahan

Umum

  • Merokok dibenarkan di kawasan yang ditetapkan
  • WiFi percuma
  • Tempat letak kereta
  • Peti deposit keselamatan
  • Penerimaan tetamu 24 jam
  • Daftar masuk/keluar VIP
  • Bilik/Kemudahan untuk orang kurang upaya
  • Akses kerusi roda
  • Keselamatan 24-jam
  • Ruang bagasi
  • Lif
  • Pengesan asap
  • Pemadam api

Riadah & Sukan

  • Kolam renang dalaman
  • Pusat kecergasan
  • Dart
  • Pingpong
  • Kolam dengan pemandangan

Perkhidmatan

  • Perkhidmatan ulang-alik
  • Pengemasan
  • Dobi
  • Kemudahan mesyuarat/jamuan

Kemudahan Bilik

  • Kemudahan menyeterika
  • Kawasan permainan kanak-kanak
Ciri-ciri utama
  • WiFi percuma
  • Perkhidmatan 24 jam
  • Kolam renang
  • Kecergasan/Gim
  • Aktiviti sukan
  • Ulang-alik
  • Kemudahan mesyuarat
  • Merokok

Polisi Hotel

Daftar masuk: dari 14:00 hingga 23:00
Daftar keluar: sehingga 12:00
Masukkan tarikh anda
Masukkan tarikh anda
Ra 1 Jul
Kh 2 Jul
tetamu
Mencari hotel di Kuala Lumpur